"Ik ben nooit geslagen door mijn partner, maar er hing constant een gespannen sfeer. 
Dat maakte het zo moeilijk om een eerste stap te zetten. Ik bleef geloven in die mooie momenten. 
Er werd verweten en gescholden, maar af en toe waren er ook mooie momenten.
Op een dag heb ik er dan toch iets over gezegd tegen een hulpverlener. Die heeft mij doorverwezen voor begeleiding.”

CAW Oost-Brabant – Psychosociale begeleiding Tienen
Het team psychosociale begeleiding biedt begeleiding bij uiteenlopende welzijnsvragen waaronder relationele problemen en situaties van geweld. Het begeleidingsaanbod van CAW Oost-Brabant is er voor iedereen die ervaart dat hij of zij met enkele gesprekken niet voldoende heeft om zelf met een probleem of situatie om te gaan. Aan psychosociale begeleiding gaan steeds één of meerdere gesprekken met een onthaalmedewerker vooraf.

CGG Vlaams-Brabant Oost – vestiging Tienen
Het centrum voor geestelijke gezondheidszorg biedt ambulante hulpverlening bij psychische, socio-emotionele, psychiatrische problemen zowel voor kinderen, jongeren, volwassenen en senioren.

Privé-Therapeut(e)

Deze lijst van therapeuten is samengesteld op basis van een rondvraag bij therapeuten in de regio.
De therapeuten die in deze lijst staan, gaven hun toestemming om in deze website opgenomen te worden.

Ben Willems

Tiensebaan 205
3300 Goetsenhoven
0476/65.40.71
ben@ppcentrum.be

Christa Herkes
Henri Dotremontstraat 2,
3320 Hoegaarden
0487/41.26.12
christa.herkes@scarlet.be

Ief Barbier
Sint-Niklaasstraat 40
3321 Outgaarden
0486/83.50.16
info@nagila.be

Iris Claeys
Academiestraat 7
3300 Tienen
0478/83.32.90
iris.claeys@groepspraktijkhorizon.be

Karen De Baere
Zavelstraat 1
3300 Tienen
0499/29.77.03
karendebaere@hotmail.com

Liesbet Laenen
Minderbroedersstraat 18
3300 Tienen
0487/39.63.06
laenenliesbet@hotmail.com

Marijke Leys
Minderbroedersstraat 18
3300 Tienen
0477/25.75.50
marijke.leys@voicedialogue.be

Melina Lopez
Groot Begijnhof 45
3300 Tienen
0485/68.20.52
mlopez.psy@gmail.com

Sarie Goossens
Minderbroedersstraat 18
3300 Tienen
0499/42.62.58
sarie.goossens@gmail.com

Stijn Wolters
Peperstraat 28
3300 Tienen
0479 69.62.74
stijn@groepspraktijkdebrug.be